Payback kończy współpracę z Allegro, Empikiem i BZ WBK

Payback kończy współpracę z Allegro, Empikiem i BZ WBK

Program lojalnościowy Payback traci trzech dużych partnerów. Tylko do końca lipca będzie można zbierać punkty za zakupy dokonane na Allegro, a do 16 sierpnia w Empiku. Firma kończy też współpracę z Bankiem Zachodnim WBK.

Payback to program lojalnościowy polegający na zbieraniu punktów. Punkty naliczane są za zakupy wykonywane w określonych sklepach, a następnie wymieniane na nagrody z katalogu. Wśród największych partnerów znajdują się takie marki jak sieć stacji BP, Empik, Orange, Allegro.pl, Link4 czy Wonga.

Użytkownicy programu Payback mogą wymieniać zgromadzone punkty na nagrody z katalogu. Niestety, żeby otrzymać wartościową nagrodę trzeba wykazać się niemałą cierpliwością i wydać naprawdę dużą kwotę pieniędzy. Na przykład telefon Nokia 635 Lumia o wartości rynkowej około 350 zł dostępny jest za 56 299 punktów. W zależności od sklepu współpracującego z Paybackiem, 1 punkt to równowartość od 1 do 4 wydanych złotych. Zakładając, że 1 punkt otrzymamy za każde wydane 2 zł, to żeby otrzymać telefon musielibyśmy wydać 112 598 zł.

Źródło: Artykuł