NASZE USŁUGI

NASZE USŁUGI

Witamy w Biurze Rachunkowym Doradców Podatkowych Bilans s.c. z siedziba w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 31 ( róg pl. Kruczkowskiego).

Nasze biuro działa od 1993 roku. Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych działających na terenie miasta Bytom i w jego okolicy.

Z uwagi na fakt, iż właścicielami są Doradcy Podatkowi, klienci nasi mają zagwarantowaną tajemnice zawodową na takim samym poziomie jak gwarantują adwokaci i radcy prawni.

Biuro rachunkowe posiada wykupione polisy odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 złotych od każdego zdarzenia (tj. jeśli wystąpiłaby szkoda w 10 protokołach po 100 000 w każdym to podatnik otrzyma odszkodowanie w kwocie 1 miliona).

W ramach usługi rachunkowej klient otrzymuje usługę doradztwa podatkowego.

W ramach świadczonych usług księgowych zajmujemy się :

– prowadzeniem ksiąg rachunkowych (tzw. pełna księgowość) zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,

– prowadzeniem księgowości uproszczonej (KPiR) oraz ewidencji ryczałtu,

– prowadzeniem rozliczeń w zakresie kadr i płac, czyli wyliczaniem list płac, składek do ZUS, zakładaniem akt osobowych i ich weryfikacją,

– audytem podatkowym dokumentacji księgowej,

– doradztwem podatkowym i bieżącą kontrolą służb księgowych,

– sporządzaniem zeznań rocznych jak i inne deklaracje podatkowe dla podatników,

– optymalizacją podatkową dla podatników.

Ponadto reprezentujemy klientów w sporach podatkowych z organami podatkowymi, jak również reprezentujemy podatników w sporach sądowych ( Wojewódzki Sąd Administracyjny, Nalczelny Sąd Administracyjny).

Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze.

Doradca Podatkowy Artur Lubicz-Posochowski