Jeden autor przepytał 1300 milionerów. Znalazł 7 zasad, które ich łączą

Jeden autor przepytał 1300 milionerów. Znalazł 7 zasad, które ich łączą

7 zasad, które łączą milionerów

Pieniądze mogą rozwiązać większość problemów – Najbogatsi patrzą na pieniądze jak na rzecz, która może zapewnić im wolność, szanse, możliwości czy spokój.

Bogacenie się ma niewiele wspólnego z edukacją -Milionerzy, którzy sami doszli do sukcesów, wiedzą jedno: bogactwo nie jest zależne od inteligencji, ale od skupienia i wytrwałości.

Jeśli robisz to, co kochasz, pieniądze podążą za tobą – Wiekszość ludzi myśli o tym, ile mogą dostać pieniędzy za zrobienie czegoś, podczas gdy bogaci myślą, jak zarabiać pieniądze na tym, co kochają.

Nie musisz mieć pieniędzy, żeby zbić majątek – By zyskać fortunę i sukces, należy skupić się na kreatywnych, innowacyjnych pomysłach.

Pieniądze nie przyjdą same – musisz je gonić – Jeśli chcesz mieć dużo pieniędzy, zbuduj swój własny statek.

Najszybsza droga do fortuny to samozatrudnienie – Przeciętni ludzie wybierają, by płacono im za czas spędzany na pracy – czy to w formie stawek godzinowych, czy miesięcznych. Tymczasem bogaci zazwyczaj to osoby samozatrudnione.

Bogacenie się to proces wewnętrzny – Bogacenie się wynika z tego, jak myślisz i w co wierzysz odnośnie zarabiania pieniędzy.

Źródło: Artykuł